نخستین نشست پرسش و پاسخ
1397-08-07
نخستین نشست پرسش و پاسخ

نخستین تشست پرسش‌و پاسخ مسابقه "ایده‌پردازی نوآورانه برای تحویل غذای رزرو شده توسط سامانه تغذیه در رستوران‌های دانشگاه" در تاریخ دوم آبان ماه 97 به اهتمام مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران در محل دانشکده برق و کامپیوتر برگزار گردید.

این نشست با حضور ریاست محترم و معاونین مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی و پشتیبان فنی سامانه تغذیه و با حضور گسترده دانشجویان از رشته‌های برق ،کامپیوتر، عمران، ریاضیات و کاربردها، نفت، کارآفرینی، کشاورزی، مکانیک، پزشکی، ژنتیک گیاهی، مهندسی فوتونیک، فناوری اطلاعات، آسیب‌شناسی، مدیریت کسب و کار، مدیریت ورزشی برگزار گردید.

هدف از برگزاری این نشست پاسخ به سؤال‌های ایده‌پردازان جهت شفاف سازی موضوع مسابقه و ارائه ایده‌های بهتر از جانب شرکت‌کنندگان می‌باشد. در این نشست محور اصلی سؤالات ایده‌پردازان در خصوص سامانه‌ی فعلی، نحوه‌ی احراز هویت دانشجویان، سخت افزارهای فعلی مورد استفاده و نواقص آن‌ها بود. همچنین شرکت کنندگان جهت توجیه اقتصادی ایده خود سؤالاتی در خصوص هزینه‌های خرید و پشتیبانی دستگاه‌های فعلی نیز مطرح کردند.

معاونت سامانه‌های اطلاعاتی این مرکز خاطر نشان کرد در صورت ارائه ایده‌ای که نیاز به استفاده از سرورهای سامانه‌ی تغذیه کنونی که توضیحات آن در اطلاعیه مسابقه ذکر گردیده است دارد مرکز فناوری اطلاعات این امکان را در اختیار ایده‌پرداز قرار خواهد داد. همچنین در این نشست تأکید شد که از دستگاه‌های خاص منظوره در ایده‌ها استفاده نشود.